Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zimování

+30
ludek
jaro
martinfarmář
Davi_K
Kedar
Martinn
Stanley_51
beny
RadekS
mejdlo
Rudolf M
ivik
Miloš
fedy
Peter1122
MArtin16
Martin Toman
marttini
jirkan
Moony
Thaedhas
linesman2
PetrS
patas
Standa.B
JardaD
dahe
anina
Radim K
J.J.
34 posters

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Goto down

zimování  - Stránka 20 Empty Re: zimování

Příspěvek pro beny Wed Nov 22, 2023 6:26 pm

16 mm je základ. Ale střecha z 25 mm to jistí. Je to velký rozdíl. Very Happy Letos to ještě vylepšuji o večerní grow osvětlení (bílý lampičky mě nebaví). Je to prima zážitek.
beny
beny

Poèet pøíspìvkù : 1513
Join date : 30. 10. 14
Location : Plzeň-370 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

zimování  - Stránka 20 Empty Re: zimování

Příspěvek pro Rudolf M Tue Dec 05, 2023 10:42 am

Tom78 napsal:zimování  - Stránka 20 Img-2011
Nějak mě tohle téma ušlo, furt mi chodí nějaký spamy, a když to odklikam, zmizí mi reakce na nová témata Neutral . Zimování parádní Tome cheers . Jak to vypadá po aktuální vlně sněžení a mrazu?
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

zimování  - Stránka 20 Empty Re: zimování

Příspěvek pro Tom78 Wed Dec 06, 2023 5:30 am

Zdar Rudo,dík.Vypadá to tady dobře,napadlo něco přes 30cm(u nás tolik nesněžilo-obcházelo nás to) a mráz u nás Vsetín zatím top hodnoty,max.-6,8st víc ještě nebylo kupodivu Very Happy Very Happy
Předpovědi+aplikace teda nic moc.Aladin třeba ukazuje -4,-5st a je -1 Very Happy
A to je poslední 3 dny opakovaně,nějak to nemůžou trefit...Denní kolem 0 st.Ale směr k Vám jste si užili slušné mrazy..
Ono se to zase obrátí,tady bude humus ze SV mrazy a u vás pohoda Very Happy
Hlasí oteplení tak uvidíme od 10.12. jak to bude pokračovat.
Je to zábava s tím zimování ,moc se teším na jaro,bude se sázet a vylepšovat,ještě vánoce a zrušit zimu. Very Happy
No, ale když napadne to bílé studené,je to lepší, je to kamarád izolant cheers

Tom78

Poèet pøíspìvkù : 351
Join date : 12. 06. 20
Age : 45
Location : Vsetin 402m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

zimování  - Stránka 20 Empty Re: zimování

Příspěvek pro Rudolf M Wed Dec 06, 2023 5:35 pm

Tak to máte dobrý, vlastně spíš výborný! Smile Ale ano, je to poměrně charakteristické pro tlakovou níži, to bývá chladněji v Čechách, je to pouze orografií, kdy má střed níže lepší podmínky pro přechod západnější stranou ČR. Pro východ to znamená víc oblačnosti, větrnější počasí a pak ani nezbude časové okénko pro nějaké silnější mrazy, a níže je fuč. Horší to je pak od toho profuku ze SV, to jste první na ráně.
Proto ani Aladin netrefuje ty teploty, u nás máme opačný problém, hlásil teplo a bylo mrazivěji Very Happy . Včera to bylo ukázkový, hlásil +1°C a venku bylo -8°C...

Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

zimování  - Stránka 20 Empty Re: zimování

Příspěvek pro Tom78 Thu Dec 07, 2023 5:05 am

Máš to zmáklé,vyznáš se Very Happy Já tomu tak nerozumím.Ale hlídám,hlídam,vývoj počasí jako správný palmař a milovník rostlin.... Very Happy
Ten výdrb v teplotách je na prd.Jo a pokud to začne proudit ze SV tak to je nepříjemné.Těší mě,že mrazy poslední dobou nemají výdrž na štěstí.Jeden dva dny a jde to prýč,to si říkám,tak ještě jednu noc a máme to za sebou Cool
Zimní dny,kdy jsme byli zamilovaní do sněhu a ledu a lyže a lyže a boby za barákem sjezdovka,jsou dávno pryč. :DTeď frčí exotika a teplo v zimě znamená klidnější spaní a také menší náklady na topení domu Smile Very Happy Tady to i letos je tak,že když potřebuješ v létě déšť tak bez šance... se to vyhne a když potřebuješ slunko tak bude just chcát a chcát.Letos mi prakticky zmizel ze sucha trávník,marný boj zalévání a z řádu drahou vodu na to nechci.Vypadalo to,že už se ani nazbrchá....a po deštích opět krása(až srpen)
Jinak letos zimování-stavění krytů nic moc zahrada nasátá vodou,dost pršelo a pršelo(listopad) a pak do toho začalo sněžit,slunko minimum,to 2022 to bylo jiné,sucho,teplo,slunko,to se to stavělo Very Happy No jo no,naše malinká republika má různorodé počasí a to teda dost rozdílné...

Tom78

Poèet pøíspìvkù : 351
Join date : 12. 06. 20
Age : 45
Location : Vsetin 402m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

zimování  - Stránka 20 Empty Re: zimování

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru