Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podzim 2022

odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Podzim 2022 Empty Podzim 2022

Příspěvek pro Rudolf M Mon Nov 07, 2022 10:07 pm

Nahromadilo se pár nezodpovězených otázek, které by mohli naše stále zákazníky zajímat Smile .

Aktualizace sortimentu do konce roku již žádná nebude. Ale bude nějak z kraje příštího roku, stejně jako byla v lednu letos sunny .
Aktuálně chystáme, již nějakou dobu, takové překvapení pro všechny fanoušky Tropiku cheers . Nebudu prozrazovat zatím detaily, ale kolem konce roku by se mohlo změnit více věcí, doufejme že k mnohem lepšímu, pokud se vše zadaří Smile .

Aktuálně ještě vyřizujeme nával objednávek z aktualizace ze začátku října. Jak jsem říkal v předešlém upozornění, trochu se nám to vyřizování protáhne, ale vypadá to, že ještě jeden týden a dostaneme se na klasické vyřizování s týdenním čekání. Tentokrát nám dává balení zásilek opravdu zabrat, s podzimními prácemi se to kombinuje dost složitě a je to ještě mnohem náročnější než v létě, kdy stačilo po balení jen tupě stát u hadice Very Happy .

A co se děje právě v Tropiku? Vyséváme stovky druhů semen, které musí projít stratifikací, je to práce na celé večery, jako každý rok se snažíme vybírat druhy semen k vyklíčení, které by mohli potěšit co nejvíce zájemců a letos jsme to doplnili ještě o významný podíl vlastního sběru semen ne jen v ČR.
Rozběhli jsme i práce na nových projektech, před časem jsme dosadili jeden pozemek s evropskými druhy stromů, kde jsme vysadili bezmála 500 stromů. Nyní po večerech předěláváme jednu tuze zanedbanou část zahrady, která má zatím pracovní název Japonsko, dělám to tedy hlavně já, protože jsem do toho velmi natěšen, již měsíce shromažďuji dřeviny, trvalky a trávy do tohoto koutu Smile , líbí se mi jak se z něčeho zanedbaného stává pomalu něco, doufám, hezčího Smile .
Od zítřka nás čekají výsadby v arboretu, během roku jsme nashromáždili až několik set dřevin a vše se ideálně musí vysadit ještě před příchodem zimy.

Se zimováním a to dokonce čehokoliv zatím vyčkáváme, uklizené máme pouze tropické palmy a ovoce. Zbytek květináčovek je stále venku, ještě u nás totiž nemrzlo a nebyla ani celý den mlha nebo nízká oblačnost.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru