Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Březen 2022

odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Březen 2022 Empty Březen 2022

Příspěvek pro Rudolf M Tue Mar 15, 2022 8:32 pm

Blíží se nám první aktualizace!
Potěšíme tedy jen milovníky pokojových rostlin, venkovní sortiment bude až v dubnu, ale vehementně na něm děláme už nyní.

Letos jste se opět vyznamenali bounce , veškerý sortiment z časně jarní aktualizace se vyprodal a eshop je takřka prázdný Twisted Evil . Svým způsobem jsem rád, ale rádi bychom měli sortiment celoročně, zkusíme tak na příští rok rozvrhnout sortiment lépe, ať není na jaře vše vyprodané Smile . Plánujeme letos zrenovovat skleníky v sadu, spojit je v jeden velký, mělo by nám to přinést nemalé místo navíc, obrovsky nám to pomůže lépe zorganizovat rostliny a navýší kapacity.
Zpět k aktualizaci, bude tedy jen plná pokojových rostlin. Letos budou aktualizace pokojovek menší, ale budou častěji. Ale počítám s tím, že první aktualizace bude výživnější.
Další aktualizace pokojovek budou asi už bez ohlašování, jelikož opravdu plánuji je dělat častěji a doplňovat jen po pár druzích. Musím to udělat udržitelnější a méně unavující jako loni.

Minulý příspěvek jsem zmiňoval výstavbu exotických záhonů, vlastně to bylo přesně před měsícem. Tak jsme se do toho hned pustili, máme je více méně hotové, ale chybí tomu poslední dodělávky před výsadbou. A kdyby nám do toho nevlezly ty příšerné holomrazy, které nás zdržely o skoro 3 týdny Shocked , mohlo být už dávno hotovo. Takže veškeré zemní i stavební práce se nám zdržely, potažmo i práce se sortimentem, jedno z druhým. Výhledy počasí jsou stále nejisté, ale už se dají dělat odkládané práce. A já musel spustit tu aktualizaci pokojovek, protože už není doma ani cm2 místa. Dnes jsme sázeli podnože pro roubování, opět je jich plný skleník, vylepšili jsme jejich počty podle toho, o co byl největší zájem. Mohu prozradit, že máme krásné podnože lotusů, ty teda letos budou!
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru