Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo"

+2
miroslav
Radim K
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo" - Stránka 2 Empty Re: Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo"

Příspěvek pro Thaedhas Fri Jul 11, 2014 8:02 pm

Tak dnes jsem měl tu čest ochutnat první plod této mochyně. Rostlinky jsou tolik obtěžkány, že jsou prohnuté až k zemi. Jo a plody jsou teda pěkně hnusný Very Happy S tou zeleninovou chutí jste to vystihly Laughing 
Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo" - Stránka 2 WP_20140711_004

_________________
JMPalmy.webnode.cz
Thaedhas
Potřebujete s něčím pomoci? Zeptejte se mě.
Thaedhas
Thaedhas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 594
Join date : 30. 03. 14
Age : 25
Location : Lipůvka 368 m.n.m

http://jmpalmy.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo" - Stránka 2 Empty Re: Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo"

Příspěvek pro miroslav Fri Jul 11, 2014 8:16 pm

po tepelné uprave vsak je chutnejsi, vyzkousej Smile
miroslav
miroslav

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 16. 04. 14
Age : 38
Location : Sedlec 333-355 mnm

Návrat nahoru Goto down

Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo" - Stránka 2 Empty Re: Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo"

Příspěvek pro miroslav Sat Jul 12, 2014 12:20 pm

na to, jak male rostliny jsem vysazoval a na to jak pozde byly vysazeny, je neuveritelne, ze uz jsou zrale a pukle-opravdu jsem az v šoku
miroslav
miroslav

Poèet pøíspìvkù : 219
Join date : 16. 04. 14
Age : 38
Location : Sedlec 333-355 mnm

Návrat nahoru Goto down

Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo" - Stránka 2 Empty Re: Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo"

Příspěvek pro axelsh Tue Aug 09, 2016 8:28 pm

Angrestovou peruanku jsem ochutnal z Kaufu a nic moc teda. Byl jsem zvedav na chut vlastniho mechiká. Zatim mam gule zelene s fialovejma flekama (skoro jak dalmatin) a chut vylozene hnusna. Neco jako nezrala svestka s nezralym rajcetem. Ale mozna se pletu a to jen po kostovani chilli rawit mam rozhozene chutove poharky.
axelsh
axelsh

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 11. 08. 14
Age : 42
Location : Kyjovsko, JM - 250 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo" - Stránka 2 Empty Re: Physalis ixocarpa - mochyně mexická, "Tomatillo"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru