Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

3 posters

Goto down

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Empty Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

Příspěvek pro Thaedhas Wed Apr 09, 2014 2:56 pm

Koupili jste si v nějakém zahradnictví nějakou pěknou rostlinu, která byla cenově velice "mastná", ale za krátkou dobu vám uhynula? Zde téma na vaše zkušenosti s takovými zahradnictvími, nebo zahradnickými centry, kde nabízejí ať již rostliny ve špatném stavu, nebo za nesnesitelné ceny atd... . Zároveň se zde můžete i "vybrečet" nad ztrátou vaší milované rostliny.
Pravidla jsou stejná, jako na celém fóru!

_________________
JMPalmy.webnode.cz
Thaedhas
Potřebujete s něčím pomoci? Zeptejte se mě.
Thaedhas
Thaedhas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 594
Join date : 30. 03. 14
Age : 25
Location : Lipůvka 368 m.n.m

http://jmpalmy.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Empty Re: Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

Příspěvek pro Rudolf M Wed Apr 09, 2014 3:22 pm

Tadeáši jestli dovolíš, tak tému lehce přejmenuji drunken . Přeci jen jsme už někde jinde a nemusíme hned nazývat témata pocitama, což Cool.
Ale když už jsi to téma načal, tak by bylo vhodné ho i nějak začít Very Happy...

A ještě jsem ti malinko poupravil text, aby ladil k nadpisu Embarassed  Wink  a dovolil jsem si upravit i ta tvá Pravilda na Pravidla Laughing .

Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3494
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Empty Re: Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

Příspěvek pro Rudolf M Wed Apr 09, 2014 3:50 pm

Já na "proboření" ledů tedy začnu Wink.

Jen připomínám, že ač jsme také prodejci exotických rostlin a semen, tak neděláme nic, co by nemohl dělat každý z vás, akorát že k tomu máme papír Very Happy . Proto nám nevadí jakákoliv zmínka o jiných prodejcích či prodejnách a to jakoukoliv formou Wink. Ono v konečné fázi je na samotném zákazníkovi, kde nakoupí Wink.

Při recenzích poprosím, aby pokud se budete vyjadřovat, tak jen a pouze k tomu prodejci, se kterými máte osobní zkušenost. Pokud by se tu vyskytlo něco ve smyslu "slyšel jsem, že... atd", tak to budeme nuceni smazat!

RPS - Rarepalmseeds

Objenáváme již několikátým rokem. Oslovuje nás velice široký výběr semen a přijatelné ceny, zvlášť u většího počtu semen v balení. Přiznávám, že pro pěstitele nadšence, je tento obchod příliš "nepoužitelný", protože ceny jsou lákavé až právě při velkém počtu semen v balení. Malé balíčky vyjdou v přepočtu poměrně draho.

Plus

Pohodlný nákup, velice pestrý výběr druhů a líbí se nám i pohodlná a v rámci možností bezpečná forma placení. Pokud vybíráme z nově přidaných druhů, tak je výborná klíčivost.

Mínus

Velice drahé poštovné, které je se srovnáním s jiným Německými e-shopy velice předražené. Komunikace velice zaostává, nicméně co by jsme chtěli, píšeme anglicky do Německého shopu Very Happy. Odpovědi se často nedočkáte a pokud, tak je odpověď velmi stručná a prakticky se nic nedozvíte.
Ze začátku jsme měli problém s doručením zboží. To RPS předává firmě UPS. U 2 zásilek, jsme si museli pro balík doject na centrálu do Brna, jelikož ani po tel. domluvě UPS "nenašlo" na balíku naší adresu (ta tam samozřejmě byla...). Ale po změně adresy již vše pořádku. Nyní i posílají na email sledovací číslo balíku.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3494
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Empty Re: Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

Příspěvek pro Thaedhas Wed Apr 09, 2014 4:39 pm

Jo, Rudo, to se mi líbí více Very Happy 
Uff, no to by byla ostuda Rolling Eyes 

_________________
JMPalmy.webnode.cz
Thaedhas
Potřebujete s něčím pomoci? Zeptejte se mě.
Thaedhas
Thaedhas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 594
Join date : 30. 03. 14
Age : 25
Location : Lipůvka 368 m.n.m

http://jmpalmy.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Empty Re: Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

Příspěvek pro Tapice Wed Apr 09, 2014 5:18 pm

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Duben_2014_005

Toto je semínko Dypsis prestoniana, 2 ze 3 jsem musela vyhodit, takhle vypadaly. Internetový obchod "osiva-semena" . Ostatní semínka jiných druhů ze zásilky zatím vypadají normálně. Chybička se vloudila. Crying or Very sad
Tapice
Tapice

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 04. 14
Location : Humpolecko 452 m.n m.

Návrat nahoru Goto down

Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími  Empty Re: Zkušenosti s kamennými i internetovými zahradnictvími

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru