Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magnólie

+6
LukášSK
MArtin16
RadekS
Radim K
Rudolf M
beny
10 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Magnólie - Stránka 5 Empty Re: Magnólie

Příspěvek pro beny Sat Apr 20, 2024 9:44 am

BBB jako jedna z mála snaší zimní slunce bez problémů. Zimní stín je dobré si šetřit na jiné špeky. Very Happy
beny
beny

Poèet pøíspìvkù : 1514
Join date : 30. 10. 14
Location : Plzeň-370 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Magnólie - Stránka 5 Empty Re: Magnólie

Příspěvek pro Tom78 Sat Apr 20, 2024 10:03 am

Zdar,však že ji mám vděčím stejně tobě beny,jsem si pamatoval,co jsi tady minule psal.... a na živo fakt krása Very Happy
takže se nemusím tak bát pokud by byla ne úplně v zimním stínu?To by bylo super,stejně i tak mám tendence ochraňovat v nejhorších mrazech a když bylo letos ten ledový závan vichr přes den -8st měla současná mag.T....ochranu asi na -3-4 dny.

Tom78

Poèet pøíspìvkù : 351
Join date : 12. 06. 20
Age : 45
Location : Vsetin 402m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Magnólie - Stránka 5 Empty Re: Magnólie

Příspěvek pro beny Sun Apr 21, 2024 10:55 am

BBB mám v podstatě na plném zimním slunci a zvládá to. Má i dostatečně pevné větve, takže setřásání sněhu není třeba. Ze všech tří nejpodstatnější problémů grandiflor tedy zbývá jen ochrana před větrem. To je pro ně, zejména v zimě, dost problém. Já je první roky před větrem chránil (viz foto), než byly dostatečně velké větrolamy, ale bylo to dost práce a bez toho by byl výsledek asi stejný. Very Happy
Magnólie - Stránka 5 DSC-0003   Magnólie - Stránka 5 DSC-0004   Magnólie - Stránka 5 DSC-0016   Magnólie - Stránka 5 DSC-0017
beny
beny

Poèet pøíspìvkù : 1514
Join date : 30. 10. 14
Location : Plzeň-370 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Magnólie - Stránka 5 Empty Re: Magnólie

Příspěvek pro Tom78 Mon Apr 22, 2024 5:21 am

To vypadá dobře a učinné to jistě je také,člověk si musí nějak zaradit. V sobotu BBB zasadím,počasí má mít změnu konečně, tak si to chci užít Very Happy sněžilo ale naštěstí se to nechytalo,ale o 50m výš už ano,takže kopce kolem jsou bílé,ale to zas uteče a bude klid,škoda těch mrazíku po CZ hold duben..tady se drží oblačnost tak dobrý,ale až se to dnes otevře tak čekám kolem -3.. A díky beny Cool

Tom78

Poèet pøíspìvkù : 351
Join date : 12. 06. 20
Age : 45
Location : Vsetin 402m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Magnólie - Stránka 5 Empty Re: Magnólie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru