Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový rok 2018

3 posters
odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Nový rok 2018 Empty Nový rok 2018

Příspěvek pro Rudolf M Fri Dec 29, 2017 10:33 am

Letos jsme nestihli předvánoční ukončení prodeje s přáním do nového roku, selhala technika, tak opožděně přejeme krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku, všem svým zákazníkům, známým i fanouškům exotiky. santa rendeer

Nový rok 2018 Image1

Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3492
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Nový rok 2018 Empty Re: Nový rok 2018

Příspěvek pro Moony Wed Jan 31, 2018 5:06 pm

No Tropičáci, mně by dost zajímalo, jestli už je v dohledné době zprovoznění vyhledávání na stránkách... protože hledání v různých kategoriích (zejména když nemáte ani potuchy do které kategorie rostlina kterou hledáte vlastně patří) je o nervy, a možná to i dos lidí odradí, pokud jdou po něčem konkrétním...
Bylo to slíbeno už loni, jak to vypadá teď...?
Moony
Moony

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 03. 11. 15
Location : okres Praha - východ

Návrat nahoru Goto down

Nový rok 2018 Empty Re: Nový rok 2018

Příspěvek pro Moony Wed Jan 31, 2018 5:07 pm

Ještě musím doplnit svůj předchozí příspěvek - mám samozřejmě na mysli vyhledávání v eshopu, ne na stránkách fóra - v tohle jsem se vyjádřila nepřesně.
Moony
Moony

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 03. 11. 15
Location : okres Praha - východ

Návrat nahoru Goto down

Nový rok 2018 Empty Re: Nový rok 2018

Příspěvek pro Thaedhas Wed Jan 31, 2018 7:59 pm

Zdarec. Já když něco hledám u kluků na stránkách, tak přes mapu webu, kterou najdeš v horní části webu. Tak snad ti to třeba pomůže. Smile
Nový rok 2018 Web_mapa_hled_n

_________________
JMPalmy.webnode.cz
Thaedhas
Potřebujete s něčím pomoci? Zeptejte se mě.
Thaedhas
Thaedhas
Admin

Poèet pøíspìvkù : 594
Join date : 30. 03. 14
Age : 25
Location : Lipůvka 368 m.n.m

http://jmpalmy.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Nový rok 2018 Empty Re: Nový rok 2018

Příspěvek pro Rudolf M Thu Feb 01, 2018 10:15 am

Chcete si vydělat legálně hodně peněz? Vymyslete originální verzi e-shopu, třeba Prestashop a každý měsíc vydávejte aktualizaci opravující chyby, potom každý rok vydejte jeho novou verzi celého systému a každé 3 roky tu nejstarší verzi přestaňte podporovat Very Happy . Zhruba takto vypadá náš současný e-shop, jeho záchrana je nereálná, protože je příliš starý a není na něj už podpora. Většina chyb je tak již neopravitelná.
S novým e-shopem to není jednoduché, aktuálně hledáme někoho, kdo s novou verzí Prestashopu umí a pomohl by nám to rozjet, protože je bezva když si koupíte nový e-shop, který je tak složitý že i s návodem tam neumíte Rolling Eyes . Já spíše jen doufám, nevím to, že by se mohly nové prodejní stránky rozjet v následujících měsících. S tím, že staré stránky se postupně budou muset zrušit úplně a všechna data informativního charakteru, včetně fotek, se budou muset opět ručně přeházet na nový web. Takže by časem měly být 2 stránky, tropik.cz a tropik-eshop.cz.
Až se dají věci do pohybu, včas se detailně dozvíte tuto radostnou událost Smile Wink .
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3492
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Nový rok 2018 Empty Re: Nový rok 2018

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru