Tropik fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Květen 2021

2 posters
odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Květen 2021 Empty Květen 2021

Příspěvek pro Rudolf M Fri May 21, 2021 11:28 pm

Ahoj, včera proběhla druhá aktualizace pokojových rostlin. Dost špatně jsem jí avizoval a došel jsem k závěru, že co se týče pokojových rostlin, budu avizovat aktualizace jen na hlavní straně webu a na svém instagramovém profilu rudolf_green_life. Mám toho prostě moc, já mám sociálních sítí několik a ještě se snažím udržovat i tohle fórum, ale musím to prostě rozdělit, nemám na vše čas a popravdě mě přestává bavit i facebook, že nemám chuť ho ani otvírat.

Co se týče aktualizace celého sortimentu eshopu, ta proběhne pravděpodobně koncem příštího týdne, tedy mezi 27-31.5. Budu se snažit informovat včas.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Květen 2021 Empty Re: Květen 2021

Příspěvek pro Rudolf M Sat May 29, 2021 7:54 pm

Tak už víme datum aktualizace sortimentu, bude o půlnoci ze středy na čtvrtek. Bohužel jí dříve nestihneme, za to, ale bude obsahovat více rostlin.

Debatovali jsme jestli nezměníme strategii zveřejňování položek, třeba na méně a častěji, ale z důvodu našich časových možností je pro nás lepší dosavadní mód, nemusíme tak trávit u počítače tolik času a tak často, ale prostě jen občas Very Happy .

Na nejpozdější aktualizaci v historii tropiku se podepsalo extrémně vytrvale chladné počasí, kompletně celý květen, vyjma 3 dnů, byly teplota 11-13°C a noční 3-8°C, napršelo nejvíce srážek v historii našeho měření a slunce jsme viděli asi tak 4 dny. Ani skleníky nepomohly. Rostliny sice hezky vyklíčily, ale rostly pomalu a díky neustálému dešti jsme se k prvnímu přesazení sortimentu dostali taky velmi pozdě, někdy prostě počasí nepřeje, i když ty jara posledních let jsou fakt naprosto až nepřátelská. Buď je teplo ale chodí pozdní a silné mrazíky, co páchají obří škody, nebo je konstantně zima, že nic neroste.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Květen 2021 Empty Re: Květen 2021

Příspěvek pro Hanka Mon Jun 07, 2021 2:56 pm

Co se týká hlášení aktualizací. Přišlo by mi, že by pro Vás nejjednodušší a pro Vaše zákazníky nejpříjemnější varianta byla, kdyby jste aktualizace hlásili třeba jen na Vašem webu, ale jinde by bylo jasně napsané, že se informace o aktualizacích objeví právě tam (jinak člověk raději sleduje vše, aby aktualizaci náhodou nepropásl ;-) ). A taky mě napadlo, že byste mohli mít na eshopu jednu položku s názvem "aktualizace" na kterou by si lidi mohli dát hlídacího psa (ten Vám funguje dobře).

Jinak třeba za mne je lepší méně větších aktualizací (člověk nemusí víckrát platit poštovné + lépe se rozmyslí, co kam zasadit a také si na to člověk raději vyhradí čas najednou).

A samozřejmě moc děkuji za všechny cenné informace na webu a spoustu skvělých rostlin.

Hanka

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 08. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Květen 2021 Empty Re: Květen 2021

Příspěvek pro Rudolf M Mon Jun 07, 2021 9:02 pm

Díky za nápad, to tlačítko je super! Zkusíme to nějak promyslet. Teď jen otázka, abysme tu položku nezapomněli pokaždé vystavit! Very Happy
Náš eshop umí posílat i newslettery, ale je to něco tak složitýho, že jsem to po pár dnech testování vzdal, vůbec nechápu jaký to má smysl, když to průměrný člověk nedokáže ani zprovoznit..

Určitě díky za odezvu, já si vždycky říkám, že už ty aktualizace ani nemůžou lidi bavit, ale pak je spustíme a během pár hodin se to kolikrát i vyprodá, tak lidi číhají a čekají i uprostřed noci Very Happy. Tak jsem moc rád.
Mimo toho od února chystáme nový web, pouze informační, jako starý tropik.cz, ale defakto to visí na tom, že designér se s tim crcal a mi začali v březnu už být více na zahradě než u počítače a už sme to nedomluvili dál, je to rozpracovaný a čeká se vlastně nevim na co, asi až budeme mít čas Laughing . Což bude bohužel asi až na podzim.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3491
Join date : 29. 03. 14
Age : 33
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Květen 2021 Empty Re: Květen 2021

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru