Únor 2020

odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Únor 2020 Empty Únor 2020

Příspěvek pro Rudolf M za Wed Feb 12, 2020 3:48 pm

Dneska jsme spustili na eshopu nového dopravce a to zmiňovaného DPD!

Ode dneška je tak možné objednat zásilku i rozvozem DPD a mnohem výhodnějším DPD pickup.

Rozdíl je v tom, že DPD rozveze balík na jakoukoliv adresu.

DPD pickup uloží balík na předem vybrané výdejní místo. Po zvolení této možnosti můžete na interaktivní mapě vybrat výdejní místo. O uložení balíku na výdejnu budete informování formou sms.
__________________________________________________________________________________________________________________________
A to ještě není vše, v rámci logistiky s propočty, jsme jako bonus zdražili poštovné za Českou poštu, obecně dobírku pro oba dopravce, zvýšili minimální cenu objednávky na 100 kč a zvýšili částku na 2500 Kč na dosažení poštovného zdarma Very Happy . Sice to píšu jako vzrušující novinku, ale lepší než to nuceně oznamovat jako špatnost Rolling Eyes .
Na vysvětlenou jsme již rok byly ve ztrátě poštovného u ČP, u dobírky balíku do ruky byla cena 150 Kč, ale my jsme platili za tuto službu necelých 154 Kč. Nechali jsme to v dobré vůli vůči zákazníkům ještě nějakou dobu jet, abychom byli cenově atraktivnější, bohužel ceny jdou stále nahoru, navíc neustále modernizujeme odesílací materiály a ta cena jde neúprosně nahoru. Letos třeba budeme nově štítky na rostliny tisknout speciální tiskárnou, a cena na jeden květináč se rázem zvedne o 1 Kč. V počtu rostlin, které dáváme ročně do prodeje se pak jedná o výdaj desítek tisíc.

Jako tentokrát již dobrou zprávu, bych považoval to, že aspoň sezóně by se mohlo poštovné zlevnit, hlavně v letním období, kdy máme větší průměr odeslaných zásilek. Ale to se bude dělat za pochodu a v nejlepším případě by se zásilky přes DPD mohli zlevnit ještě o 7 kč, více z toho bohužel nevymáčkneme.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3108
Join date : 29. 03. 14
Age : 29
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru