Zdražujeme poštovné a zavádíme minimální výši ceny objednávek

odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Zdražujeme poštovné a zavádíme minimální výši ceny objednávek Empty Zdražujeme poštovné a zavádíme minimální výši ceny objednávek

Příspěvek pro Rudolf M za Mon May 23, 2016 9:45 pm

Bohužel i přes lepší tarif, který nám pošta začátkem roku nabídla, to nebylo moc platné, když znovu začátkem května zdražila silent .

Ceny bohužel poskočily sice jen o pár korun, ale to nám způsobuje, že se u většiny zásilek nevejdeme do stanoveného limitu a tak platíme část poštovného my. A jelikož zařazujeme do prodeje stále větší a těžší rostliny, nedá se nic dělat, musíme i my zareagovat na toto zdražení služeb České pošty.

Původně jsme chtěli poštovné zdražit s novým e-shopem, na kterém pomalu děláme, ale ceny poštovného jsou již neúnosné.

Nedělá nám radost opět měnit ceník našich služeb, takže zdražovat budeme o něco více, abychom se nějakou dobu vešli do poštovného a nemuseli zase za půl roku ceny měnit. Nemusíte se obávat, že Vaše peníze za poštovné skončí jen tak v naší kapse, neustále totiž zlepšujeme balící techniky a materiál. Dokonce jsme již začali krabice i nakupovat, hlavně "parozměry" na dlouhé a úzké rostliny.

Ceny budou následující a v platnosti budou od dnešní půlnoci:
Balíky-rostliny
Dobírka, ze 139 Kč na 150 Kč
Platba převodem, ze 109 Kč na 120 Kč

Obálky-semena
Dobírka, ze 69 Kč na 80 Kč
Platba převodem, ze 39 Kč na 50 Kč
______________________________________________________________________________________________________________________________

Dále zavádíme minimální výši ceny objednávek, sice byla již nastavená na 10 kč, ale kvůli stále složitějšímu účetnictví tuto laťku zvedáme na 38 kč, tedy na minimálně 2 balení standartních semínek za 19 Kč. Menší objednávky tedy vyřizovat nebudeme, děkujeme za pochopení.
Rudolf M
Rudolf M
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3091
Join date : 29. 03. 14
Age : 29
Location : Mrchojedy 460 m.n.m

http://Tropik.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru